Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak
Dodaj temat! Odpowiedz! 
Indeks Forum -> W staszowskiej "dwójce" - interaktywna gazeta dla uczniów, rodziców i nauczycieli -> Gazeta Szkolna 
 Gdybym był prezydentem...
 Autor: Wiadomość:
12.05.2015 13:12
Klik
Administrator
Administrator
Klik :: Avatar:
Grupa: Administratorzy
Postów: 117

Zapraszam do wypowiedzi na temat:


Gdybym był prezydentem...    Cytuj!   
12.05.2015 13:42
Wiktoria Hadaj
Początkujący
Początkujący
Wiktoria Hadaj :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 16
Skąd: Staszów
Gdybym była prezydentem zarządziłabym, żeby przestępcy byli trzymani dłużej niż 5 lat!
Podniosłabym najniższą krajową (najmniejsza wypłata byłaby powyżej 2500 zł). Zarządziłabym, aby rodzice nie opuszczali swoich dzieci i rodzin dla pieniędzy, bo nie mają pieniędzy na rachunki . Na sto procent zrobiłabym tak, by w szkole były tylko przedmioty: polski, matematyka oraz zajęcia komputerowe.
Chciałabym też, by w Staszowie było więcej miejsc do zwiedzania !! Powinna powstać fontanna lub miejsce dla tych, co jeżdżą na rowerach / deskorolkach.
Powinny powstać kluby zainteresowań
Wszystkie rzeczy w sklepach powinny być tańsze
! KAŻDY CZŁOWIEK PISAŁBY LISTY DO MNIE Na TEMAT TEGO, CZEGO POTRZEBUJE, JAKI MA PROBLEM - A JA POMOGŁABYM MU !
PALENIE BYŁOBY ZAKAZANE. MANDAT ZA TO POWYŻEJ 2000 ZŁOTY !!!!!!!!! Zwalczalibyśmy zło i w końcu by świat funkcjonował w spokoju i ciszy !!!
Powstałyby parki i miejsca, które warto zwiedzać.


Dziennikarka : Wikusia


514698133
    Cytuj!   
12.05.2015 13:45
Joanna Fijałkowska
Początkujący
Początkujący
Joanna Fijałkowska :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 17
Co bym zrobiła jako prezydent? Przede wszystkim wprowadziłabym wiele zmian! Po pierwsze podwyższyłabym pieniądze za pracę. Niektórzy muszą harować jak woły 24 godziny na dobę albo jeżdżą za granicę tylko po to, żeby potem dostać jakieś małe pieniążki, a potem nic warte pieniądze za emeryturę, która jest i tak mała w Polsce.
Na przykład uważam, że to nie fair, że ludzie, którzy szyją cały dzień i noc dostają jedynie 15% zarobku, a resztę bierze szef! Ja nakażę zrobić tak, żeby te osoby dostawały przynajmniej 30/40% za swoją pracę. Albo na przykład żołnierze, wyjeżdżają od ukochanych rodzin, żeby walczyć a wyobraźcie sobie, że dostają mniej niż 600 złotych za miesiąc! Za takie poświęcenie powinni dostawać przynajmniej 1000 złotych! A więc jako prezydent podwyższę kwoty za pracę! Po drugie zwiększę kary! No bo na przykład 7 lat temu dwaj mężczyźni pobili człowieka ze skutkiem śmiertelnym a dostali tylko 3 lata więzienia! Więcej by dostali za sarnę w lesie! Za to powinni dostać przynajmniej 50 lat albo dożywocie.
Co jeszcze? Kara śmierci! Widzicie, po co wsadzać kogoś do więzienia? Mają tam wygodne łóżka, normalną toaletę, jedzenie! Niczego się nie nauczą! Po co wsadzać do luksusów morderców ludzi i zwierząt, złodziei i gwałcicieli, skoro można im po prostu pokazać im kto tu rządzi! Za zamordowanie (specjalnie) człowieka lub zwierzęcia i za gwałt kara śmierci poprzez powieszenie na sznurku!
Za kradzież (chyba, że ktoś kradł bo potrzebował pieniędzy na dzieci lub na operację) odcięcie ręki podobnie jak w średniowieczu.
Po trzecie wybudowałabym tzw. "ośrodki dla biednych i bezdomnych". Będzie to miejsce, gdzie biedni ludzie mogą się przespać, najeść i ogrzać. Po trzecie spróbowałabym dojść do porozumienia z Ukrainą, Rosją i Niemcami, dzięki czemu zdobyłabym więcej pieniędzy na broń, czołgi, specjalną obronę, podbudowanie wojska. Było by to bardzo dobre rozwiązanie.
Po czwarte umieściłabym kamery w całym mieście, żeby nie było już tzw. "anonimowych morderstw". Po piąte za pieniądze wybudowałabym więcej domów dziecka i ulepszyła broń policji. Po szóste sprowadziłabym technologię z Chin, żebyśmy byli bardzo nowoczesnym miastem!
Podsumowując, gdyby mnie wybrano na prezydenta zrobiłabym w Polsce wiele dobrych zmian! Prawda?


  Cytuj!   
12.05.2015 13:54
Julia Barwińska
Początkujący
Początkujący
Julia Barwińska :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 26
Cześć
Gdybym była prezydentem, to bym zmieniła kilka rzeczy. Zarządziłabym, aby ludzie, którzy popełnili większe zbrodnie np.: zabójstwo, złodziejstwo itp. trafiali do więzienia i kary by były bardziej stanowcze, żeby każdy mógł wyjść wieczorem na miasto i się nie bać, że ktoś ich napadnie.
Zmieniłabym jeszcze, aby dzieci, które maja rodziców zagranicą, to ich rodzice kiedy, ja bym była prezydentem, to by nie musieli wyjeżdżać, tylko by dostali dobrą, wystarczająco płatną prace w Polsce.
Polska by była najbardziej uzbrojonym krajem na całe świecie. Byłoby lepsze i większe wojsko, wystarczająco dużo broni.
I na Polskę by już nikt nie napadł. Ludzie za swoja prace dostawaliby większe pieniądze, żeby nie musieli wyjeżdżać .
Byłoby więcej parków. Parków zwyczajnych i narodowych, żeby mieszkańcy mieli co zwiedzać.
Wybudowałabym więcej mieszkań, aby ludzie z innych krajów mogli w nich mieszkać.
Wybierzcie mnie na prezydenta, a Polska będzie najlepszym krajem na świecie!!
Głosujcie na mnie!!!!
  Cytuj!   
12.05.2015 13:56
Beata Łukaszek
Początkujący
Początkujący
Beata Łukaszek :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 34
Cześć
Gdybym była prezydentem, wtedy bym zaczęła od dobra innych ludzi. Na pewno zakończyłabym rozbój na ulicach, żebyście mogli spokojnie chodzić wieczorami na spacery.
Chce także pomóc rodzinom, aby żaden z rodziców nie musiał wyjechać za granicę, żeby zarabiać lepsze pieniądze. Ja właśnie chcę temu zapobiec i podnieść wypłaty, nawet o 2000 złotych.
Chcę wspierać rodziny, w których rodzice nie mogą znaleźć prace albo nie mogą pracować z powodu choroby.
Naprawdę będę pomagała takim rodzinom i innym ludziom, którzy potrzebują pomocy. Bo trzeba sobie pomagać.
Wiec głosujcie na mnie !!7823369090
    Cytuj!   
12.05.2015 14:05
Kamila Kucharczak
Początkujący
Początkujący
Kamila Kucharczak :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 13
Cześć!!! Co byście zrobili, gdybyście byli prezydentem? Co ja bym zrobiła? Hmmm.
Wiem, ja bym zrobiła tak, aby zamiast złotych były euro oraz, żeby było więcej dobrze płatnych prac, aby ludzie nie musieli wyjeżdżać do innych krajów np. mama mojej koleżanki wczoraj wyjechała do Niemiec...
Ale czy to koniec, no oczywiście, że nie.
W szkołach nie ma książek, są tablety lub laptopy jak kto woli.
Jeśli chodzi jeszcze o szkoły to jest więcej boisk, aby nikt nie był zawiedziony oraz w szkole jest duża sala i ogromny basen.
Dodałam też prawo takie, że gdy ktoś jedzie samochodem lub innym pojazdem ma obowiązek zatrzymać się na przejściu dla pieszych.
Ale co z bezpieczeństwem? Nie musicie się już bać. W Polsce nie ma przestępców, ale jak znajdziecie bandytę czy coś w tym stylu pójdzie do więzienia.
A i jeszcze mamy super wojsko, w którym są bardzo odważni i silni żołnierze, za którymi szaleją wszystkie dziewczyny. Mamy tez bardzo dużo uzbrojenia takie jak: czołgi, samoloty, broń itp. Tak mniej więcej będzie wyglądać Polska, gdybym to ja była prezydentem. Pa!!!  Cytuj!   
12.05.2015 14:25
Szymon Szostak
Początkujący
Początkujący
Szymon Szostak :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 25
Skąd: Staszow
Tak właściwie to nie mam pomysłu. Prawie zawsze go nie mam, no, ale trzeba coś zrobić. Znaleźć coś inspiracyjnego. Coś "o tak, to będzie idealne!".

I nie mogę tego właśnie znaleźć. Więc zacznę jakoś inaczej.

No więc, bycie prezydentem jest to ciężka sprawa, poza tym wiele osób myśli, że to jest hop siup. Ale tak nie jest. Czy to Komorowski, czy Ogórek, czy Duda, czy Korwin i tak dalej, bla bla bla. Każdy marudzi na innego, a 4 lata kadencji lecą jak psu na szyje. Czyli w tym czasie nic nie robią.
Czy jakiś moherowy beret coś zrobi głosując na PiS? Czy zwykły pochłaniacz chleba zdziała coś głosując na Komorowskiego? Nie, ponieważ oni nic nie zrobią.

A wracając do tematu to ciężko powiedzieć co bym zrobił. Bo i tak nie będę prezydentem. W sumie to trzeba mieć znajomości, korupcja itd.
Ale nawet jak uda mi się tak daleko zabrnąć, to przede wszystkim zrobiłbym reformę wojska, ponieważ to co jest teraz, to beznadzieja.
Po drugie, reforma pisma, rozumiem, nie umieć chińskiego, rosyjskiego, no ale języka urzędowego (narodowego)?!
No bez żartów.
Tym akcentem kończę moją wypowiedź. Do widzenia.

Szymon Szostak 2015  Cytuj!   
12.05.2015 14:26
Karol Szeląg
Początkujący
Początkujący
Karol Szeląg :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 26
Gdybym był prezydentem wprowadziłbym swoją dynastię, czyli władze by sprawowali członkowie rodziny. Na początku wprowadziłbym zmniejszenie podatków i obniżenie wieku emerytalnego do 50 lat. Oczywiście zrobiłbym wyprawę wojenną na Rosję.
Zainwestowałbym też w wojsko, czyli wykupiłbym armię rosyjską a następnie bym ich zaatakował
Usunąłbym sejm i posłów, zostawiłbym tylko Pana Korwina Czas w szkole skróciłbym do max 4 lekcji dziennie. Wyrównałbym poziom Polski z poziomem innych krajów Europy. Wprowadziłbym kary pieniężne dla pijanych kierowców od 5000zl do 10000zl.

Więc, jeśli chcesz fajnej Polski, głosuj na mnie :0  Cytuj!   
12.05.2015 14:28
Natalia Bilska
Początkujący
Początkujący
Natalia Bilska :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 23
Hello!
Gdybym była prezydentem, to na początku dokonałabym reformy pisma, zlikwidowała bym ó, rz, ch i tą całą gramatykę.
Remontowałabym stare budynki, budowała drogi, autostrady i całą resztę, chciałabym zmniejszyć poziom bezrobocia i zwiększyć zarobki. To zmniejszyłoby ilość młodych, bardzo zdolnych ludzi, którzy emigrują, bo w naszym kraju nie ma możliwości, aby się rozwijać.
Tworzyłabym nowe i co najważniejsze darmowe ośrodki kultury, baseny, hale, teatry i wiele, wiele innych.
Poprawiłabym polska turystykę. Postarałabym się, aby Polska miała lepszy kontakt z krajami znajdującymi się poza Europą.
Umożliwiałabym rozwijanie zainteresowań młodych ludzi. Starałabym się poprawić pracę polskich lekarzy, pozwalałabym na leczenie za granicą. Starałabym się poprawić działanie polskiego wojska.
A więc głosujcie na mnie!!! XD
---------------------------------------------------
Do następnego!!!

  Cytuj!   
12.05.2015 14:28
kuba strzyz
Początkujący
Początkujący
kuba strzyz :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 16
Siemanko ziemniaczki!!!!!

Gdybym był prezydentem robiłbym wszystko dla narodu, by ludzie byli szczęśliwi. Zreformowałbym system nauczania w szkole, wprowadziłbym zmiany w polityce a także usprawniłbym gospodarkę naszego kraju. Po pierwsze, zwolniłbym tych polityków, którzy zagrażają naszemu państwu i okradają go.
Po drugie, lekcję rozpoczynałyby się o 8.45 a kończyły się o 13.15.
Usunąłbym mundurki ze szkół.
Dla nauczycieli wprowadziłbym wyższe pensję a dla uczniów , którzy są bardzo niegrzeczni w szkole zastosowałbym kary.
Ożywiłbym gospodarkę naszego kraju poprzez dopłaty .
Wybudowałbym więcej autostrad i dróg szybkiego ruchu. Zmodernizowałbym kolej . Wybudowałbym metro w Gdańsku, Krakowie.
Ale też zbudowałbym teatry i kina.Głosujcie na mnie  Cytuj!   
12.05.2015 14:29
Jakub Bargiel 1
Początkujący
Początkujący
Jakub Bargiel 1 :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 29
Gdybym był prezydentem wykonałbym następujące rzeczy:
- zrobiłbym nieobowiązkową szkołę,
- ulepszył nasze wojsko,
- dokonał reformy posłów i senatorów,
- poprawiłbym zarobki Polaków,
- w sklepach starałbym się usunąć mechanizmy, aby ludzie mieli więcej miejsca pracy.
Zadbałbym o biedaków i usunąłbym stanowisko premiera.

Głosujcie na mnie.
JAKUB BARGIEL- przyszłość dla Polaków

  Cytuj!   
12.05.2015 14:29
krzysiek binkiewicz
Początkujący
Początkujący
krzysiek binkiewicz :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 25
Siemanko!
Dzisiaj pogadamy o wyborach i prezydentach.
Gdybym ja był prezydentem, zarządziłbym wolność od szkoły. Wszystkie dzieci by były szczęśliwe i pokonałbym Putina.
Wszyscy by mnie uwielbiali i subskrybowali by mnie na you tube.
Ja to bym był dobrym prezydentem. Dostawałbym dużo like'ów. Jeździłbym do pracy czołgiem.

  Cytuj!   
12.05.2015 14:31
Krystian Opałacz
Początkujący
Początkujący
Krystian Opałacz :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 15
Gdybym był prezydentem na pewno zmniejszyłbym wiek emerytalny i chciałbym zmniejszyć płace polityków a powiększyć płace innych pracowników.
Musiałbym jeszcze polepszyć zasoby wojska polskiego.
Kupiłbym pierwiastek pluton i kazałbym stworzyć pierwszą polską bombę nuklearną.
Z miłą chęcią dam część funduszy na kina, KFC itp.
Zmieniłbym szkoły były, by lepsze; podobnie jak w Anglii. Lekcje byłyby dłuższe i nie byłoby prac domowych.
W szatniach byłyby szafki dla uczniów.
Uczniowie nie targaliby książek; wszystko byłoby fajne.
  Cytuj!   
12.05.2015 14:38
Patrycja Opałacz
Początkujący
Początkujący
Patrycja Opałacz :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 27
Gdybym była Prezydentem to zarządziłabym wiele nowych rzeczy. Tego czego nie mogłabym zrobić, to bym nie obiecywała jak niektórzy.
Mam kilka pomysłów na rządy pierwszej kobiety w Polsce
1. Emerytura od 48 roku życia
2. Ortografia i gramatyka do kosza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. Zmniejszone ceny
4. Większe wynagrodzenia i wypłaty dla pracowników
5. Osoby, którzy mają jakies problemy zdrowotne a nie mają funduszy na leczenie dostaną pomoc z NFZ.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. Osobom znęcającym i wyrzucającym zwierzęta na ulice, kara do 20 lat pozbawienie wolności i zawieszeniu na 40 lat
7. Osoby, który dokuczają innym w szkole będą sami poniżanie
8. Dzieci od klas 1-3 4-6 1 gim - 3 gim jeżdzą osobnymi autobusami
9. W rodzinie od 6 osób może być 2 samochody ( dzieci nie wliczane )
10. Każdy ma być ekologiczny ( mam nadzieje, że wiecie o co chodzi )
11. Najlepsze Imprezy zabawy i gry mają trwać jak najdłużej.
To tyle na dziś.

  Cytuj!   
15.05.2015 12:48
Karolina Świątek
Początkujący
Początkujący
Karolina Świątek :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 42
Gdybym była prezydentem robiłabym wiele dla narodu, aby wszyscy byli szczęśliwi. Wprowadziłabym bardzo dużo pozytywnych zmian. Nie chcę tu mówić o zburzeniu szkoły, bo to jakieś dziwne.
Gdybyście nie chodzili do szkoły nic nie potrafilibyście, i nikt nie miałby pracy. Przejdźmy do sensownych rzeczy;
Usunęłabym mundurki ze szkół, bo wiem, że dużo uczniów ich nie lubi.
Dla nauczycieli wprowadziłabym wyższe pensje a dla uczniów, którzy są bardzo niegrzeczni w szkole zastosowano by małe kary. Natomiast dla uczniów, którzy są pilni, dobrze się uczą, nie stwarzają problemów byłyby również małe nagrody
W szkołach również zmieniłabym z chęcią to, że gdy przechodzimy do gimnazjum nie zostaniemy podzieleni na klasę dojeżdżającą i normalną, a najlepiej byłoby gdyby od 1 klasy do gimnazjum klasa zostałaby ta sama.
W szkole też wprowadziłabym więcej języków, bo np. w niektórych są tylko 2 do nauki.
Najlepiej niemiecki, francuski, rosyjski, japoński i inne do wyboru, więc na pewno byłoby więcej nauczycieli. Również obcojęzycznych
  Cytuj!   
15.05.2015 14:57
Klaudia Karska .
Nowy
Nowy
Klaudia Karska  . :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 4
Gdybym ja była prezydentem na pewno pomagałabym wszystkim ludziom Zatrudniłabym więcej nauczycieli do j. angielskiego lub włoskiego
Gdy uczniowie np. biegają po korytarzu, będzie kara, żeby napisać na tablicy 100 takich samych wyrazów
Nikt, by nie biegał Na pewno wybuduję więcej szkół
Zamiast książek będą laptopy. Dodałabym ładne mundurki. Każdy uczeń miałby swoją szafkę na rzeczy .Pilni uczniowie dostaną małą niespodziankę Podwyższyłabym kwotę pieniędzy w pracy ( pensje ) .
W kraju byłoby więcej miejsc pracy. Niebyłoby bezdomnych zwierząt i ludzi. Wszystkim żyłoby się lepiej  Cytuj!   
19.05.2015 13:39
Wiktoria Banaś
Początkujący
Początkujący
Wiktoria Banaś :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 41
Hej
Gdybym była prezydentem, zmieniłabym wiele rzeczy w naszym kraju. Przede wszystkim wprowadziłabym wiele zmian w polskich szkołach.
Wprowadziłabym przede wszystkim to, aby w szkołach było więcej języków do nauki, przede wszystkim Niemiecki..
Wiem, że w niektórych szkołach obowiązuje ten język, ale w naszej nie Wprowadziłabym również wiele innych rzeczy.
Jedną z nich byłoby zapewnienie zdrowych obiadów w szkole, w których nie ma włosów i nie wiadomo jakich innych rzeczy, tak jak to u nas czasami bywa
Byłoby również obowiązkowe wyposażenie łazienek szkolnych, gdyż u nas w szkole czasami go brakuje Między innymi brakuje papieru toaletowego.
Według mnie mogłoby tam wisieć jakieś małe lustereczko, aby można było się przejrzeć
W sklepikach nie byłoby również niezdrowej żywności, która powoduje otyłość u dzieci. W szkolnych sklepikach można by wreszcie kupić jakieś przybory szkolne typu; zeszyt, długopis i tym podobne
Poza tym wprowadziłabym jeszcze wiele, wiele zmian na mieście Nigdzie nie brakowałoby ławek, aby siąść i odpocząć I co najważniejsze, w szkołach nie byłoby tyle zadawane...
Wiem, że prace domowe są ważne, bo sprawdzają naszą wiedzę, ale czasem nauczyciele zadają za dużo Przykładowo mamy zadane 2 strony z matematyki, pracę plastyczną z plastyki, kartkówkę z angielskiego (cała strona) i sprawdzian z przyrody. Czasem uczniowie nie umieją sobie poradzić z tymi wszystkimi obowiązkami.
Oki, to chyba tyle Paa!


  Cytuj!   
19.05.2015 14:01
Karolina Paszkowska
Początkujący
Początkujący
Karolina Paszkowska :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 27
Gdybym była prezydentem byłabym zdziwiona, że w ogóle ktoś na mnie głosował.
Nie interesuje mnie polityka, dlatego nie wiem, jak bym się sprawdziła. Nie chciałabym być prezydentem, to zbyt poważny zawód.
Chyba, że byłabym prezydentem jakiegoś wymyślonego kraju. Wtedy byłoby nawet znośnie.
Chciałabym, żeby Polska była bardziej rozpoznawalna w świecie. Większość ludzi zza granicy kojarzy nas z alkoholem i bluzganiem. Dobrze byłoby to zmienić.
Zarządziłabym, że wszelka nietolerancja wobec odmienności ludzi byłaby karalna. Zatrudnię sobie czarodzieja do czarowania pieniędzy. Pomysł z czarodziejem podsunęła mi Kamila.
Fajnie byłoby, aby dzieci miały więcej praw. Wiem, że są już chronione chyba najbardziej ze wszystkich chronionych obiektów, ale przydałaby się też dodatkowa ochrona. Skupiłabym się także na obronie zwierząt. Chciałabym przekonać więcej ludzi, aby przeszli na weganizm lub wegetarianizm, ponieważ mięso nie jest tak ważne, można je zastąpić innymi produktami, a dzięki temu można ocalić wiele zwierząt.
Wolność słowa też byłaby bardziej przyswajana. Chciałabym, żeby naród, jaki stworzyłabym byłby tolerancyjny i każdy lubił w nim przebywać.


---------------------
kocham świat

  Cytuj!   
19.05.2015 14:27
Ola Wilk
Początkujący
Początkujący
Ola Wilk :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 26
Hej!
Gdybym była prezydentem to pierwsze co bym zrobiła. to zmiana planu lekcji. Lekcje powinny zaczynać się od 9:00 i trwać do 11:15.
Za mojej kadencji w każdym mieście znalazłyby się: kino, kawiarnie, galerie, place zabaw, itd.
Każdy kto będzie czegoś potrzebował, zawsze otrzyma pomoc.
Szkoły i miejsca pracy zostaną wyposażone w najlepsze laptopy, tablety itp. Wszyscy ludzie będą mogli rozwijać swoje talenty dzięki specjalnym szkołom.
Pozdrawiam Ola Wilk
  Cytuj!   
19.05.2015 14:49
Weronika Bednarska
Początkujący
Początkujący
Weronika Bednarska :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 15
Hej!
Gdybym została prezydentem to po pierwsze ustanowiłabym równe prawa kobiety i mężczyzny.
Odnowiłabym najbardziej potrzebujące miasta.
Postarałabym się pomóc wszystkim chorym dzieciom na raka itp.
Uczniowie szkół zamiast książek mieliby tablety, na których będą programy do nauczania.
Szpitale będą lepiej wyposażone i każdy pacjent nie będzie musiał czekać 3 godz. w kolejce żeby otrzymać pomoc.
Prawo by się nie zmieniło; tylko straż miejska dawałaby mandaty za śmiecenie, przeklinanie, palenie i picie w miejscu publicznym.
Pozdrawiam Weronika Bednarska

  Cytuj!   

 Szybka odpowiedź
Imię:
Post:
Indeks Forum -> W staszowskiej "dwójce" - interaktywna gazeta dla uczniów, rodziców i nauczycieli -> Gazeta Szkolna 
Dodaj temat! Odpowiedz! 
Wygenerowano w 0.283 sek. © 2006-2015 Marek Poniewierka [Klik] * PHP BP Team *